Televisió

Programació

Diumenge, 14 juliol de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Altres
10.00
Protagonistes
Ignasi Garcia Clavel
Altres
10.30
Missa de Montserrat
Altres
11.00
Fòrum gastronòmic Girona 2018
Cuiner 2018 Fòrum Gastronòmic, actuació en directe dels cinc finalistes
Altres
12.25
De tee a green
Altres
13.30
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Signes dels temps
Parròquies de la Vall Fosca
Altres
10.30
Notícies 3/24
Informatius
11.00
La Marató dels investigadors
Resultats 2013
Altres
11.55
Cases d'en Pou
Dones al poder
Altres
12.30
Polònia
El zàping del Polònia
Altres
13.40
Tork
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.48
Les investigacions de la Mirette
Infantils
07.35
Comptem amb la Paula
Infantils
07.57
El Mic i els seus amics
Infantils
08.30
Kikoriki
Infantils
08.56
Els bons ossos bruns: Ja és primavera!
Infantils
09.18
Històries dels caçadors de monstres: A cavalcar!
Infantils
09.43
Rat Rank
Infantils
10.30
Les Sisters
Infantils
10.54
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
11.39
Els germans Kratt
Infantils
12.23
Salve, rei Julien!
Infantils
13.07
El detectiu Conan
Infantils
13.53
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.29
RAC1
Altres
06.59
Televenda
Altres
09.50
Rumbo al inglés
Nivel Intermedio (Alto)
Altres
12.59
Rumbo al inglés
Nivel Intermedio (Alto)
Altres
13.33
Barcelonautes
Altres
13.58
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies locals
Altres
14.00
Paisatges encreuats
Serra de marina
Altres
15.00
Notícies locals
Altres
15.30
World Roller Games
Inline freestyle
Altres
16.15
World Roller Games
Patinatge artístic
Altres
20.00
Polònia
El zàping del Polònia
Altres
13.40
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: El rastre del delicte
Pel·lícules
15.45
Tarda de cine: Assassinats a Martigues
Pel·lícules
17.40
Al cotxe
Agnès Busquets, Beth Rodergas
Altres
19.15
Atrapa'm si pots
Altres
19.55
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
El detectiu Conan
Infantils
13.53
Oddbods
Infantils
14.38
Pel·lícula: Equip Tigre: la muntanya dels 1000 dra
Pel·lícules
15.30
Rupert & Sam
Infantils
16.52
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
17.12
Zip Zip
Infantils
17.47
Els germans Kratt
Infantils
18.23
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
19.07
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
19.51
Pel·lícula: Casper, la primera aventura
Pel·lícules
20.26
Curt Circuit 33
Altres
21.55
Barcelonautes
Altres
13.58
Boom & Reds
Infantils
14.32
Glumpers
Infantils
14.57
Les aventures de l'Emily i l'Alexander
Infantils
15.07
Els misteris d'Alfred Hedgeod
Infantils
15.59
Pel·lícula: Relaciones cruzadas
Pel·lícules
16.28
Pel·lícula: Verano atormentado
Pel·lícules
18.29
Pel·lícula: Muerte en las sombras
Pel·lícules
20.32
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
XXV Premis Butaca
Altres
23.30
Notícies locals
Altres
02.05
30 minuts
Vacances a Txernòbil
Altres
22.00
This Is Art
Fe
Altres
22.40
El divan
Artur Mas
Altres
23.35
Temps d'aventura
Esports
00.35
Notícies 3/24
Informatius
01.05
Ritmes a l'estudi
Altres
03.00
Blues a l'estudi
Altres
04.00
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
Curt Circuit 33
Altres
21.55
Sónar 2019
Altres
22.20
Kubala, Moreno i Manchón
Comptes pendents
Sèries
22.45
Història de la humanitat
El temps de l'imperi
Documentals
23.45
Curt Circuit 33
Altres
00.35
Sónar 2019
Altres
01.00
Els habitants de la fi del món
Mongòlia
Documentals
01.25
Madame Tussaud, una llegenda de cera
Documentals
02.10
Ajoblanco, crònica en roig i negre
Documentals
03.05
L'illa del tresor
Teresa Gimpera
Altres
04.00
L'illa del tresor
Josep-Lluís Carod-Rovira
Altres
04.25
Karakia
Sara, Yaoundé
Altres
04.50
Thalassa
Paddle surf, retorn als orígens
Altres
05.25
Videoclips catalans
Altres
05.40
Pel·lícula: Muerte en las sombras
Pel·lícules
20.32
Pel·lícula: Todos los animales pequeños
Pel·lícules
22.17
Pel·lícula: Venganza de padre
Pel·lícules
00.21
Televenda
Altres
01.55