Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
08.00
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Mic
Infantils
06.00
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Infantils
06.19
Les tres bessones
Infantils
06.42
Zafari
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.57
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
08.45
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
Wow! English Method
Altres
09.28
Wow! English Method
Maggie's Party
Altres
09.28
Wow! English Method
What's in your school bag?
Altres
09.28
Counting with Paula
Infantils
09.35
Lily's Driftwood Bay
Infantils
09.44
BabyRiki
Infantils
09.50
Wow! English Method
What's behind the door?
Altres
09.55
Info K
Infantils
10.00
Objectiu 2030
Aigua neta i sanejament
Altres
10.20
Dinàmiks
L'equilibrista intrèpid
Altres
10.32
Veterinaris
Documentals
11.00
Els germans Kratt
Infantils
11.31
Yakari
Infantils
12.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.53
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.00
Los desayunos de TVE
Informatius
08.30
La mañana
Altres
10.00
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Escalopa amb minestra gratinada/Sopa de pobre
Altres
15.50
Tot es mou
Altres
16.20
Està passant
Altres
20.20
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.53
Les Sisters
Infantils
14.04
Manduka
Inundació de tomàquet-Laia Servera
Altres
15.15
El xai Shaun
Infantils
15.40
Les tres bessones
Infantils
16.09
Comptem amb la Paula
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
17.56
Una mà de contes
Infantils
18.06
Oddbods
Infantils
18.22
Els germans Kratt
Infantils
18.45
Info K
Infantils
19.30
Objectiu 2030
Energia assequible i no contaminant
Altres
19.50
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.00
Info K
Infantils
20.33
Dinàmiks
El gall sonor
Altres
20.50
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de l'Obdulia
Documentals
21.17
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.45
Concerts confinats
The Sey Sisters/Marc Costa + Músics del país: Hem d'aguantar/Jorge da Rocha: What to do in Quarentin
Altres
21.55
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
El cazador
Altres
18.15
España directo
Altres
19.05
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Primera línia
Altres
22.05
Sense ficció
Documentals
22.20
Sense ficció
Documentals
23.25
De bon humor
L'humor i el poder
Documentals
00.40
Notícies 3/24
Informatius
01.35
Concerts confinats
The Sey Sisters/Marc Costa + Músics del país: Hem d'aguantar/Jorge da Rocha: What to do in Quarentin
Altres
21.55
Benvinguts a la família
L'Adela
Sèries
22.10
Pel·lícula: Cicle Gaudí
Pel·lícules
23.55
Pel·lícula: El pallasso i el Führer
Pel·lícules
23.55
Ciutats de mar
Hong Kong
Documentals
01.25
Els habitants de la fi del món
Suècia
Documentals
02.20
El capità de Sir Shackleton
Documentals
03.05
Karakia
Tayssir, un català de Tunísia
Altres
03.55
Xarxa natura
Riu Garona
Documentals
04.30
L'illa del tresor
Josep Lluís Carod Rovira
Altres
04.35
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.00
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
El Ministerio del Tiempo
La memoria del tiempo
Sèries
22.05
Españoles en el mundo
Altres
23.05
La noche en 24 horas
Informatius
01.40
Noticias 24 horas
Informatius
03.25