Política

Llistes de les eleccions municipals a Canals

Relació provisional de llistes i candidats que s'han presentat a les eleccions municipals del 22 de maig a Canals, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 20 d’abril de 2011.


Canals-c_1713
BLOC NACIONALISTA VALENCIÁ-COALICIÓ MUNICIPAL COMPROMIS (BLOC)
  1. JOAN CARLES PEREZ PASTOR
  2. MONICA MONTELL TORMO
  3. PEDRO PABLO MARTINEZ PENALBA
  4. MARIA ISABEL REAL FAYOS
  5. FRANCESC XAVIER FERRI FAYOS
  6. VICENT ENRIC BELDA BELDA
  7. JOSEFINA LLACER BRU
  8. JOAN FRANCESC BOTELLA CANO
  9. FRANCESCA CUENCA ORTIZ
  10. ALFREDO PEIRO CASTELLO
  11. MARIA DOLORES PEREZ PERIS
  12. ANTONIO SANCHEZ AGUADO
  13. MARIA DOLORES FERRER RIBELLES
  14. RICARDO MIGUEL LOPEZ SANCHO
  15. FERMI PEREZ I PERIS
  16. MATILDE PEREZ SANCHO
  17. JOSEP MARIA ARNAU ARNAU
Suplents
  1. SHEILA BENAGES FONS
  2. JOSEP JOAQUIM MIRA MOMPO
  3. PAU PASQUAL PLA MARTINEZ
COALICIO VALENCIANA (CVA)
  1. ANTONIO MASIA HUERTAS
  2. ELEUTERIO FRANCISCO SERRANO NOVELLA
  3. GLORIA MASIA PLA
  4. JUAN BAUTISTA BENLLOCH HERVAS
  5. VICENTA PILAR RAGA RAMON
  6. CRISTOFOL ALFONSO LANDETE
  7. JOSEFA MARIA UBEDA TOLOSA
  8. FRANCISCO MASIA MORALES
  9. AMPARO ORTIZ CEBRIA
  10. ANGEL FRANCISCO RODA ABRIL
  11. MARINA ARRUE VILCHES
  12. JOSE VICENTE DOLZ DARDER
  13. ISABEL ROA SORIANO
  14. LUIS MARTINEZ VILA
  15. JOSE LUIS MORALEDA DE LA TORRE
  16. MARIA LUISA MARTINEZ VILA
  17. GUILLERMO LLORENS CANO
ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIA (EUPV)
  1. JOSE RAMON GARRIDO CENTELLES
  2. ANA BELEN COLOMER GARRIGOS
  3. EMILIO BADIA MARTIN
  4. NURIA GARRIDO NAVALON
  5. ANTONIO COLOMER MORENO
  6. CARLES JESUS FERRERO IBAÑEZ
  7. MARIA DE LA SOLEDAD FELIPE GALLARDO
  8. MARGARIDA FERRI CALATAYUD
  9. JAIME GARRIDO CENTELLAS
  10. ANTONIO TUR MARCH
  11. SALVADOR CHOVARES IBORRA
  12. ALICIA ELENA MARCOS MARTI
  13. GLORIA HERNANDEZ MARCOS
  14. FERNANDO PARTIDA ESCOT
  15. ANDRES VARELA ARROYO
  16. MARIA DE LOS DESAMPARADOS HERNANDEZ CHICOTE
  17. CARLOS MARTINEZ NUÑEZ
Suplents
  1. JULIAN MANUEL MARCELO COCHO
GENT DE CANALS (GDC)
  1. PASCUAL DURA BARBERA
  2. RICARDO REQUENA MUÑOZ
  3. MANUEL SANCHIS POLOP
  4. SILVIA MONZO COLOMER
  5. BEATRIZ DUASO MICO
  6. JUAN CARLOS IBAÑEZ CLIMENT
  7. ISABEL MORALES NAVARRO
  8. JULIO BOTELLA MOMPO
  9. MARIA VICTORIA GRIMALTOS OLMOS
  10. VICENTE CUCARELLA PEREZ
  11. LUCIA POLOP VIDAL
  12. RICARDO GARCIA BARBERA
  13. MARIA JOSE REIG COLOMER
  14. INMACULADA FERRER SANCHIS
  15. ALBERTO BALLESTER ESCALERA
  16. MANUEL VALERA ORDOÑEZ
  17. MARIA CARMEN SANTAMARTA VENTURA
Suplents
  1. JUAN CARLOS COLOMA ARNAU
  2. MARIA CELIA IBAÑEZ BELDA
  3. CRISTOBAL RENATO MARTINEZ DUBOURG
  4. MARIA DOLORES SIMON MOLLA
PARTIDO POPULAR (P.P.)
  1. RICARDO CARDONA MOLLA
  2. TERESA MOLLA ANDRES
  3. FRANCISCO CARLOS LOPEZ TRIGUEROS
  4. ANTONIO PEREZ GARCIA
  5. MARIA CELIA BONONAD MARTINEZ
  6. EMILIO LOPEZ CATALAN
  7. JOSE LUIS MATEU RAMON
  8. JOSE ANTONIO TORTOSA SANZ
  9. CARMEN MELISA FERRER MARTINEZ
  10. CLEMENTINA LILLO MOLLA
  11. HIGINIO PAZ SANCHEZ
  12. ABEL BASELGA CASTELLS
  13. MARIA LUISA VILA SANCHIS
  14. JOSE ENRIQUE CERDA BELDA
  15. NATIVIDAD FERRERO ROMERO
  16. FRANCISCO JAVIER MASIA HUERTA
  17. LAURA ALBORCH MARTIN
Suplents
  1. JOSE ANDRES SORIANO PALAU
  2. MARIA ASUNCION GIL TORTOSA
  3. ENRIQUE FRANCISCO IBAÑEZ GUERRERO
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
  1. MARIA ANGELES ROSELLO GARCES
  2. FAUSTINO JAVIER VILLANUEVA CALVO
  3. ANTONIO MANUEL OREA PEDRAZA
  4. ANA GARCIA MORENO
  5. MARC SANCHO DEL AMO
  6. DAVID BONET LLANOS
  7. ENCARNACION MIRA BALLESTER
  8. CLAUDIA SUAREZ GONZALEZ
  9. JOSE MANUEL LOPEZ SEDANO
  10. JOSE SIMON SANTAMARIA
  11. ASUNCION REAL MIRA
  12. ZHEKO KOLEV ZHELEV
  13. PAU SANCHO DEL AMO
  14. SARA SUAREZ GONZALEZ
  15. DANIEL PEREZ CARDONA
  16. PAULA MOLINA SANCHO
  17. ESTHER DEL TORO ACEDO
Suplents
  1. TANIA MARIA MARTINEZ MOMPO
  2. ANA ADORACION ROSELLO GARCES
  3. GUILLERMO PICO MUÑOZ
UNION PROGRESO Y DEMOCRACIA (UPYD)
  1. CARMEN GARRIDO TRESERRAS
  2. JUAN CARLOS ORTOLA PAMPILLON
  3. MARIA VICTORIA COLOMER CARBO
  4. VICENTE PASTOR FERRE
  5. JOEL LORENTE RUBIO
  6. ANA MARIA PALOP SERNA
  7. IGNACIO RODRIGUEZ RODRIGUEZ
  8. LOURDES CORBACHO MOLINA
  9. VICENTE GARCIA MORALES
  10. SELEM ALBERT GIMENEZ
  11. IVAN ARANDIGA CLIMENT
  12. MARIO BELLVER ORTEGA
  13. RAQUEL MARTINEZ PAGAN
  14. ERNESTO GRANERO FAUS
  15. MOISES MUÑOZ RODRIGUEZ
  16. VICENTE FERRERO VILA
  17. JUAN CARLOS MIRA NAVALON
Suplents
  1. MARIA DEL PILAR HERNANDEZ AROCA
  2. MARIA DESEMPARADOS GIMENEZ VILA
  3. MERCEDES CERDA SEGARRA


defensa

Creix la despesa militar mundial

barcelona
política

La presidenta del Tribunal de Comptes defensa la legalitat dels contractes signats per Sanitat

barcelona
política

Albiach aposta per “blindar l’acord” per la immersió lingüística

barcelona
GIRONA

Vergés (Junts): “Cal recuperar l’ambició i el lideratge”

GIRONA
ORIENT MITJÀ

Israel i l’Iran, dues aliances en acció

Beirut
Joan Martín
Cap de l’oposició a l’Ajuntament de Salt (PSC)

“Desenvolupant el sector sud, hem de millorar el centre”

Salt
Jordi Viñas
Alcalde de Salt (ERC)

“El govern entén que la realitat educativa de Salt és singular”

Salt
Tot recordant

Richard Nixon, el president del Watergate

país basc

El PNB empata a escons amb EH Bildu i suma amb els socialistes per governar

BARCELONA