Web clàssic
Diari independent, català, comarcal i democràtic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Registra't
Preu: dia 1 € / mes 6 € / any 48 €
Dimecres,
8 maig 2024
Barcelona
Tria el teu municipi
Barcelona
Avui
13º
23º
Dijous
13º
23º
Divendres
14º
24º
Dissabte
13º
23º
El Punt Avui
Cercar
Televisió
Necrològiques
La xarxa
Blogs
Subscriptors
Diccionaris
El temps
Farmàcies
Joc
Entreteniments
Horòscop
Pistes d'esquí de Catalunya
Platges de Catalunya
Hemeroteca
Efemèrides
×
Cercar ...
Cercar
Visualització
Recarregar
Web versió clàssica
Web versió mòbil
Edició impresa
Seccions
Portada
Local
Successos
Societat
Política
Economia
Cultura
Europa-Món
Comunicació
Opinió
Esports
Més
Agenda
Cinema
Necrològiques
Farmàcies
El temps
Entreteniments
Diccionaris
Canals
Temes
Televisió
Hemeroteca
Cercador
Compte d'usuari
Participació
Enviar una foto
Empresa
Qui som
Contacte
Avisos legals
Política de cookies
Normes de participació
Publicitat
Portada
Última hora
Girona
Municipis
Serveis
Programació per franges
Tarda del Diumenge, 14 juliol de 2019
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Nova
Boing
Barça TV
Disney Channel
Eurosport
Energy
Neox
Paramount Channel
Filtrar
Avui
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
15.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Altres
Durada: 60'
14.00
14.30
La 1
Flash moda
Més
Altres
Durada: 30'
14.00
15.00
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 60'
14.00
14.54
#0
8 días del Apolo 11
Documentals
Durada: 54'
14.00
14.22
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.00
14.12
Disney Channel
C.R.A.K.S.
Infantils
Durada: 12'
14.12
14.25
Disney Channel
C.R.A.K.S.
Infantils
Durada: 13'
14.15
14.45
La 2
Nacido explorador
Més
Documentals
Durada: 30'
14.15
14.40
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 25'
14.15
15.05
Energy
Castle
Més
Sèries
Durada: 50'
14.22
14.44
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.25
15.10
Esport 3
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 45'
14.25
14.50
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
14.30
15.45
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 75'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.00
Barça TV
Benvingut Neto
Esports
Durada: 30'
14.32
14.57
8tv
Boom & Reds
Més
Infantils
Durada: 25'
14.38
15.30
33
Oddbods
Més
Infantils
Durada: 52'
14.40
15.10
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
14.44
15.03
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 19'
14.45
15.35
La 2
Me voy a comer el mundo
Més
Altres
Durada: 50'
14.50
15.00
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
14.50
15.15
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
14.54
16.20
#0
Pel·lícula: Ice Age II: el deshielo
Més
Pel·lícules
Durada: 86'
14.57
15.07
8tv
Glumpers
Més
Infantils
Durada: 10'
15.00
15.30
El Punt Avui TV
Paisatges encreuats
Més
Altres
Durada: 30'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.30
Cuatro
Noticias Cuatro deportes
Més
Esports
Durada: 30'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
15.15
La Sexta
La Sexta deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.00
15.15
Barça TV
Barça News Flash
Esports
Durada: 15'
15.03
15.25
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
15.05
16.00
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 55'
15.07
15.59
8tv
Les aventures de l'Emily i l'Alexander
Més
Infantils
Durada: 52'
15.10
15.20
Esport 3
La segona vida de Pau Navarro
Més
Altres
Durada: 10'
15.10
15.35
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
15.15
15.30
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.15
15.45
Barça TV
El 9
Esports
Durada: 30'
15.15
15.40
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
15.20
17.10
Esport 3
World Roller Games
Més
Esports
Durada: 110'
15.25
16.41
Clan TVE
Pel·lícula: Leo Da Vinci: Misión Mona Lisa
Més
Pel·lícules
Durada: 76'
15.30
16.15
El Punt Avui TV
Notícies locals
Altres
Durada: 45'
15.30
16.52
33
Pel·lícula: Equip Tigre: la muntanya dels 1000 dra
Més
Pel·lícules
Durada: 82'
15.30
15.45
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 15'
15.30
17.50
La Sexta
Pel·lícula: V de Vendetta
Més
Pel·lícules
Durada: 140'
15.35
16.20
La 2
Saber y ganar fin de semana
Més
Altres
Durada: 45'
15.35
17.45
Neox
Pel·lícula: Indiana Jones y el templo maldito
Més
Pel·lícules
Durada: 130'
15.35
17.00
Boing
Pel·lícula: Norman del Norte
Més
Pel·lícules
Durada: 85'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
17.15
Disney Channel
Pel·lícula: Alvin y las ardillas III
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
15.45
17.40
TV3
Tarda de cine: El rastre del delicte
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
15.45
15.55
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.45
17.45
Cuatro
Home cinema: Thor: el mundo oscuro
Més
Pel·lícules
Durada: 120'
15.45
17.15
Barça TV
Els Incunables
Esports
Durada: 90'
15.45
17.55
Paramount Channel
Pel·lícula: La bella y la bestia
Més
Pel·lícules
Durada: 130'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.55
16.00
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
15.59
16.28
8tv
Els misteris d'Alfred Hedgeod
Més
Infantils
Durada: 29'
16.00
16.00
17.30
La 1
Tour de France
Més
Esports
Durada: 90'
16.00
17.45
Antena 3
Multicine: Una visita inesperada
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
16.00
21.00
Tele 5
Viva la vida
Més
Altres
Durada: 300'
16.00
16.40
Teledeporte
FINA World Championships
Més
Esports
Durada: 40'
16.00
16.40
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 40'
16.15
20.00
El Punt Avui TV
World Roller Games
Més
Altres
Durada: 225'
16.20
19.05
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 165'
16.20
18.35
#0
Pel·lícula: Atrápame si puedes
Més
Pel·lícules
Durada: 135'
16.28
18.29
8tv
Pel·lícula: Relaciones cruzadas
Més
Pel·lícules
Durada: 121'
16.40
18.35
Teledeporte
UEFA European Under-19 Championship
Més
Esports
Durada: 115'
16.40
17.50
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 70'
16.41
17.00
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
16.52
17.12
33
Rupert & Sam
Més
Infantils
Durada: 20'
17.00
17.19
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
17.00
17.10
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 10'
17.10
17.35
Esport 3
Temps d'aventura
Més
Esports
Durada: 25'
17.10
17.25
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 15'
17.12
17.47
33
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Més
Infantils
Durada: 35'
17.15
17.30
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
17.15
17.40
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
17.19
17.40
Clan TVE
Top Wing
Més
Infantils
Durada: 21'
17.25
17.35
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 10'
17.30
19.00
La 1
Sesión de tarde: El verano del recuerdo
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
17.30
18.00
Barça TV
Històries
Més
Altres
Durada: 30'
17.30
18.00
Eurosport
La montonera
Esports
Durada: 30'
17.35
17.50
Esport 3
Refugis i guardes
Més
Altres
Durada: 15'
17.35
17.50
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 15'
17.40
19.15
TV3
Tarda de cine: Assassinats a Martigues
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
17.40
18.01
Clan TVE
Top Wing
Més
Infantils
Durada: 21'
17.40
18.05
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
17.45
19.30
Antena 3
Multicine: Almas perdidas
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
17.45
20.00
Cuatro
Home cinema: Bleeding Steel
Més
Pel·lícules
Durada: 135'
17.45
19.25
Neox
Pel·lícula: Gru II. Mi villano favorito
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
17.47
18.23
33
Zip Zip
Més
Infantils
Durada: 36'
17.50
19.50
Esport 3
World Roller Games
Més
Esports
Durada: 120'
17.50
18.55
La Sexta
Pel·lícula: La profecía del juicio final
Més
Pel·lícules
Durada: 65'
17.50
18.00
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 10'
17.50
18.25
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 35'
17.55
20.05
Paramount Channel
Pel·lícula: Una pareja de tres
Més
Pel·lícules
Durada: 130'
18.00
18.00
18.15
Barça TV
Tots els gols de Sergio Busquets
Esports
Durada: 15'
18.00
18.40
Eurosport
FIA Formula E
Esports
Durada: 40'
18.00
18.05
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
18.01
18.07
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 6'
18.05
18.20
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 15'
18.05
18.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
18.07
18.12
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
18.12
18.17
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
18.15
20.15
Barça TV
Presentació d'Antoine Griezmann
Més
Esports
Durada: 120'
18.17
18.35
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 18'
18.20
18.30
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 10'
18.23
19.07
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 44'
18.25
19.20
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 55'
18.29
20.32
8tv
Pel·lícula: Verano atormentado
Més
Pel·lícules
Durada: 123'
18.30
18.35
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
18.30
18.42
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
18.35
20.08
#0
Pel·lícula: Nuestro último verano en Escocia
Més
Pel·lícules
Durada: 93'
18.35
19.50
Teledeporte
World Roller Games
Més
Esports
Durada: 75'
18.35
18.54
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
18.35
18.45
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 10'
18.40
19.10
Eurosport
Porsche Mobil 1 Supercup
Esports
Durada: 30'
18.42
18.55
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 13'
18.45
18.55
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
18.54
18.59
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
18.55
20.00
La Sexta
Pel·lícula: Hydra
Més
Pel·lícules
Durada: 65'
18.55
19.10
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
18.55
19.07
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
18.59
19.23
Clan TVE
Sherlock Yack, zoo detective
Infantils
Durada: 24'
19.00
20.30
La 1
Sesión de tarde: Bajo las estrellas de Oland
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
19.05
19.40
La 2
Turismo rural en el mundo
Més
Documentals
Durada: 35'
19.07
19.51
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 44'
19.07
19.19
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
19.10
19.55
Eurosport
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 45'
19.10
19.20
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
19.15
19.55
TV3
Al cotxe
Més
Altres
Durada: 40'
19.19
19.31
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
19.20
19.35
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
19.20
20.10
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 50'
19.23
19.47
Clan TVE
Sherlock Yack, zoo detective
Infantils
Durada: 24'
19.30
21.00
Antena 3
Multicine: Misterio en Shadow Island
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
19.31
19.43
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
19.35
19.45
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
19.40
20.40
La 2
Un país mágico
Més
Altres
Durada: 60'
19.43
19.55
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
19.45
20.30
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 45'
19.47
20.09
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
19.50
21.00
Esport 3
World Roller Games
Més
Esports
Durada: 70'
19.50
20.40
Teledeporte
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 50'
19.51
20.26
33
En Grizzy i els lèmmings
Més
Infantils
Durada: 35'
19.55
21.00
TV3
Atrapa'm si pots
Més
Altres
Durada: 65'
19.55
20.05
Eurosport
News
Esports
Durada: 10'
19.55
20.06
Disney Channel
Calle Dálmatas 101
Infantils
Durada: 11'
20.00
20.00
20.30
El Punt Avui TV
World Roller Games
Més
Altres
Durada: 30'
20.00
20.55
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 55'
20.00
20.45
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 45'
20.05
21.00
Eurosport
Tour de France Today
Esports
Durada: 55'
20.06
20.20
Disney Channel
Calle Dálmatas 101
Infantils
Durada: 14'
20.09
20.31
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.15
20.45
Barça TV
Benvingut Neto
Esports
Durada: 30'
20.20
20.45
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
20.31
20.53
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.45
21.00
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
20.45
21.00
Barça TV
Tots els gols de Dembélé
Esports
Durada: 15'
×
Close