Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
06.30
Notícies en xarxa
Informatius
07.00
L'entrevista
Programa d’entrevistes dirigit i presentat per Mònica Hernández
Informatius
09.00
Ben trobats
Magazín dirigit i presentat per Clara Tena
Informatius
10.00
Notícies locals
Informatius
12.00
L'entrevista
Informatius
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.00
Espai Terra
Altres
13.25
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.31
El petit drac Coco
Infantils
07.25
El Mic i els seus amics
Sèries
08.00
Lulú Brum-brum
Infantils
08.25
Els germans Kratt
Infantils
09.05
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
09.55
L'Òliba i companyia
Infantils
10.40
Espies de veritat
Infantils
11.08
Gat i gos
Infantils
11.58
Rekkit, el conill màgic
Infantils
12.48
Shin Chan
Infantils
13.38
El món a RAC1
Altres
07.00
Televenda
Altres
09.55
La segona hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies locals
Informatius
14.00
Ben trobats
Informatius
15.00
Notícies locals
Informatius
17.00
Religions
Programa conduït per Mireia Rourera
Informatius
18.00
L'internauta
AppFutura: la comunitat on les apps es fan realitat
Informatius
18.30
L'hora d'anglès (English Hour)
Informatius
19.25
Notícies locals
Informatius
20.00
L'illa de Robinson
Programa d’anàlisi de l’actualitat conduït per Jordi Còdol
Informatius
21.15
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Batuts verds
Altres
15.45
Nashville
Ningú va dir que seria fàcil
Sèries
15.55
Desmuntant La Riera
Altres
16.50
Divendres
Altres
17.35
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Shin Chan
Infantils
13.38
El detectiu Conan
Infantils
14.28
Bola de drac Z Kai
Infantils
15.26
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
16.15
Dora, l'exploradora
Infantils
17.05
Pat, el carter: Servei d'entregues especial
Infantils
17.28
El Mic i els seus amics
Infantils
18.02
Loopdidoo
Infantils
18.30
Bola & Bill
Infantils
18.50
Els germans Kratt
Infantils
19.25
Gat i gos
Infantils
20.15
El detectiu Conan
Infantils
21.05
Tria 33
Altres
21.55
Arucitys
Altres
14.00
Monk
Monk y el repartidor de periódicos
Sèries
18.00
8 al dia
Altres
19.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Programa d’anàlisi de l’actualitat conduït per Jordi Còdol
Informatius
21.15
Enderrock TV
Programa presentat per Sandra Tello
Altres
22.45
Notícies locals
Informatius
23.05
Nit i dia
Homo Homini Lupus
Sèries
22.00
En sèrie
El so
Documentals
23.05
Nit i dia
Penediment
Sèries
23.40
Tria 33
Altres
00.50
Més 3/24
Altres
01.05
Ritmes a l'estudi
Altres
02.35
Blues a l'estudi
Altres
03.35
Jazz a l'estudi
Altres
04.35
Videoclips catalans
Altres
05.50
Tria 33
Altres
21.55
El dia de demà
L'energia
Documentals
22.05
Per sempre (o no)
Hem tingut un fill
Documentals
22.50
El Japó: L'home i la natura en harmonia
El Dashi: L'essència del Japó
Altres
23.40
A taula
A Lapònia
Documentals
00.30
Les costes franceses des de l'aire
Sobrevolant l'Aber Wrac'h
Documentals
01.00
El dia de demà
L'energia
Documentals
01.05
Per sempre (o no)
Hem tingut un fill
Documentals
01.50
Ritmes a l'estudi
Altres
02.35
Blues a l'estudi
Altres
03.35
Jazz a l'estudi
Altres
04.35
Videoclips catalans
Altres
05.35
8 al dia
Altres
19.30
Gran cinema: El rei de Califòrnia
Pel·lícules
22.30
Life
El negocio de los milagros
Sèries
00.10
Clips
Altres
01.45