Televisió

Programació

Dissabte, 25 setembre de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Aire lliure
Castells
Altres
11.10
Lloguer a primera vista
Clara i Anabel/Josep M. i Dani
Altres
12.10
El punt D
Altres
12.55
M de Masturbació
Altres
12.55
I d'Identitat sexual
Altres
12.55
Zona zàping
Altres
13.45
La vaca Connie
Infantils
06.00
Tex
Infantils
06.21
Pat, el gos
Infantils
06.45
Tib i Tatoum
Infantils
07.06
Misha, la gata violeta
Infantils
07.30
Louie
Infantils
07.44
Comptem amb la Paula
Infantils
07.59
Mya Go
Infantils
08.20
El Mic i els seus amics
Infantils
08.33
Manduka
Jordi Basté
Altres
08.58
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Infantils
09.26
Les misterioses ciutats d'or
Infantils
10.09
Els germans Kratt
Infantils
10.56
Mike el magnífic
Infantils
11.19
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
12.00
Els bons ossos bruns
Infantils
12.43
Mike el magnífic
Infantils
13.18
Gos pudent
Infantils
13.54
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
MasterChef Celebrity
Altres
09.50
Audiencia abierta
Informatius
13.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Zona zàping
Altres
13.45
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Aigua per a elefants
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: Mentre no hi ets
Pel·lícules
17.50
No tenim vergonya
Altres
19.40
Atrapa'm si pots
Altres
19.55
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Gos pudent
Infantils
13.54
La Pantera Rosa
Infantils
14.30
El xai Shaun
Infantils
14.58
Bestial
Els cònids
Documentals
15.30
Siyaya. Veniu a explorar
El cap de Bona Esperança (II): Els cargols surfistes
Documentals
15.54
El xou de la Pantera Rosa
Infantils
16.22
Tib i Tatoum
Infantils
16.44
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
17.10
Zip Zip
Infantils
17.46
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
18.20
Zoom, el dofí blanc
Infantils
19.04
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.39
Gos pudent
Infantils
20.03
Hardball
Ho sento, Salwa
Sèries
20.38
Jamie Johnson
Infantils
21.00
Itch
El noi explosiu
Sèries
21.28
Lucas etc: Guerra de bromes
Els polis
Sèries
21.52
De bon humor
Documentals
21.55
Flash moda
Altres
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Mi madre se atreve a todo
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Lena Lorenz: Alguien muy especial
Pel·lícules
17.30
Cine de barrio: Adiós cigüeña, adiós
Pel·lícules
19.00
Telediario 2
Informatius
21.00
Informe semanal
Altres
21.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Preguntes freqüents
Altres
22.10
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
De bon humor
Documentals
21.55
Lo Cartanyà
Càceres
Sèries
23.35
L'odissea del menjar
Les espècies, l'aroma del paradís
Documentals
00.30
De bon humor
Documentals
01.20
Lo Cartanyà
Càceres
Sèries
02.55
Brossa, la insurrecció poètica
Documentals
03.50
Out of plastic. Sense plàstic
Documentals
04.50
Thalassa
Vaixells de Bangladesh
Altres
05.40
Videoclips
Altres
05.55
Informe semanal
Altres
21.30
Pel·lícula: Lo mejor para ella
Pel·lícules
22.15
Pel·lícula: Cuatro bodas y un funeral
Pel·lícules
00.10
Pel·lícula: Cada día
Pel·lícules
02.00
Noticias 24 horas
Informatius
03.30