Web clàssic
Diari independent, català, comarcal i democràtic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Registra't
Preu: dia 1 € / mes 6 € / any 48 €
Divendres,
10 maig 2024
Barcelona
Tria el teu municipi
Barcelona
Avui
14º
23º
Dissabte
14º
23º
Diumenge
15º
23º
Dilluns
16º
23º
El Punt Avui
Cercar
Televisió
Necrològiques
La xarxa
Blogs
Subscriptors
Diccionaris
El temps
Farmàcies
Joc
Entreteniments
Horòscop
Pistes d'esquí de Catalunya
Platges de Catalunya
Hemeroteca
Efemèrides
×
Cercar ...
Cercar
Visualització
Recarregar
Web versió clàssica
Web versió mòbil
Edició impresa
Seccions
Portada
Local
Successos
Societat
Política
Economia
Cultura
Europa-Món
Comunicació
Opinió
Esports
Més
Agenda
Cinema
Necrològiques
Farmàcies
El temps
Entreteniments
Diccionaris
Canals
Temes
Televisió
Hemeroteca
Cercador
Compte d'usuari
Participació
Enviar una foto
Empresa
Qui som
Contacte
Avisos legals
Política de cookies
Normes de participació
Publicitat
Portada
Última hora
Girona
Municipis
Serveis
Programació per franges
Tarda del Diumenge, 17 novembre de 2019
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Barça TV
Boing
Neox
Eurosport
Disney Channel
Nova
Canal + Liga
Energy
Canal + Deportes
Paramount Channel
Filtrar
Avui
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
15.00
El Punt Avui TV
L'entrevista
Més
Altres
Durada: 60'
14.00
15.00
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 60'
14.00
14.22
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.00
15.00
Barça TV
Jugadors de llegenda
Més
Altres
Durada: 60'
14.00
16.00
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Més
Esports
Durada: 120'
14.10
14.40
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
14.15
15.41
#0
Pel·lícula: El rey león
Més
Pel·lícules
Durada: 86'
14.15
15.10
Teledeporte
Hong Kong Open
Més
Esports
Durada: 55'
14.20
15.06
33
Salve, rei Julien!
Més
Infantils
Durada: 46'
14.20
14.35
Esport 3
Refugis i guardes
Més
Altres
Durada: 15'
14.20
15.00
Energy
Castle
Més
Sèries
Durada: 40'
14.22
14.44
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.25
Boing
La isla del héroe
Altres
Durada: 55'
14.35
14.55
Esport 3
Actius
Més
Altres
Durada: 20'
14.40
14.50
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 10'
14.40
15.10
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
14.41
16.26
8tv
Zap 8/Interferencias
Més
Altres
Durada: 105'
14.44
15.08
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 24'
14.45
16.00
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 75'
14.50
15.35
La 2
Comida al descubierto
Més
Documentals
Durada: 45'
14.55
15.35
Esport 3
Mundial de Motociclisme
Més
Esports
Durada: 40'
15.00
15.30
El Punt Avui TV
De tee a green
Més
Altres
Durada: 30'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.20
Cuatro
Noticias Cuatro deportes
Més
Esports
Durada: 20'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
15.15
La Sexta
La Sexta deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.00
15.15
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 15'
15.00
15.55
Energy
Castle
Més
Sèries
Durada: 55'
15.06
15.30
33
Oddbods
Més
Infantils
Durada: 24'
15.08
15.30
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
15.10
17.00
Teledeporte
UEFA Euro 2020
Més
Esports
Durada: 110'
15.10
16.55
Disney Channel
Pel·lícula: Alvin y las ardillas
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
15.15
15.25
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 10'
15.15
16.45
Barça TV
El partit d'handbol
Més
Esports
Durada: 90'
15.20
15.40
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.25
17.30
La Sexta
Pel·lícula: Asesinato en la Casa Blanca
Més
Pel·lícules
Durada: 125'
15.25
15.55
Canal + Deportes
ATP al descubierto
Esports
Durada: 30'
15.25
17.45
Paramount Channel
Pel·lícula: El río de la vida
Més
Pel·lícules
Durada: 140'
15.25
17.35
Boing
Pel·lícula: Doraemon y la isla del tesoro (Doraemo
Més
Pel·lícules
Durada: 130'
15.30
16.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Altres
Durada: 30'
15.30
15.55
33
Manduka
Més
Altres
Durada: 25'
15.30
16.44
Clan TVE
Pel·lícula: Jimmy Neutrón: el niño inventor
Més
Pel·lícules
Durada: 74'
15.35
15.55
Esport 3
Km 0
Més
Esports
Durada: 20'
15.35
16.20
La 2
Saber y ganar fin de semana
Més
Altres
Durada: 45'
15.35
17.40
Neox
Pel·lícula: El justiciero
Més
Pel·lícules
Durada: 125'
15.40
17.55
Cuatro
Home cinema: Percy Jackson y el ladrón del rayo
Més
Pel·lícules
Durada: 135'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.41
17.14
#0
Pel·lícula: Cellular
Més
Pel·lícules
Durada: 93'
15.45
15.55
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.55
17.10
33
Pel·lícula: Franklin i el tresor del llac
Més
Pel·lícules
Durada: 75'
15.55
17.15
Esport 3
FIM X-Trial World Championship
Esports
Durada: 80'
15.55
16.00
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
15.55
16.10
Canal + Deportes
eNow
Esports
Durada: 15'
15.55
16.35
Energy
Mentes criminales
Més
Sèries
Durada: 40'
16.00
16.00
18.00
El Punt Avui TV
Hoquei en joc
Més
Altres
Durada: 120'
16.00
17.30
TV3
Pel·lícula: Tarda de cine
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
16.00
17.30
TV3
Pel·lícula: L'art de robar
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
16.00
17.30
La 1
Sesión de tarde: Amor en llamas
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
16.00
17.50
Antena 3
Multicine: Amor en Viena
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
16.00
21.00
Tele 5
Viva la vida
Més
Altres
Durada: 300'
16.00
17.50
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 110'
16.10
18.30
Canal + Deportes
Champions Cup
Més
Esports
Durada: 140'
16.20
18.45
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 145'
16.26
17.01
8tv
Barcelonautes
Més
Altres
Durada: 35'
16.35
17.35
Energy
Mentes criminales
Més
Sèries
Durada: 60'
16.40
20.00
Nova
The Closer
Més
Sèries
Durada: 200'
16.44
16.49
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
16.45
17.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
16.49
16.55
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 6'
16.55
17.00
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
16.55
18.50
Disney Channel
Pel·lícula: Gru II. Mi villano favorito
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
17.00
18.30
Teledeporte
EHF Champions League
Més
Esports
Durada: 90'
17.00
17.19
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
17.00
17.30
Barça TV
Luis Suárez, 5 anys al Barça
Esports
Durada: 30'
17.00
17.30
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 30'
17.01
18.42
8tv
Pel·lícula: Salomé
Més
Pel·lícules
Durada: 101'
17.10
17.34
33
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Més
Infantils
Durada: 24'
17.14
19.03
#0
Pel·lícula: La habitación del pánico
Més
Pel·lícules
Durada: 109'
17.15
17.20
Esport 3
Joan Lacueva, assistent d'Aleix Espargaró
Esports
Durada: 5'
17.19
17.31
Clan TVE
Robocar Poli
Més
Infantils
Durada: 12'
17.20
17.55
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 35'
17.30
19.10
TV3
Pel·lícula: Tarda de cine
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
17.30
19.10
TV3
Pel·lícula: Casada amb un estrany
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
17.30
19.00
La 1
Sesión de tarde: El perfume del amor
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
17.30
20.00
La Sexta
Liarla Pardo
Més
Altres
Durada: 150'
17.30
18.00
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 30'
17.30
18.00
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 30'
17.31
17.44
Clan TVE
Robocar Poli
Més
Infantils
Durada: 13'
17.34
18.19
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 45'
17.35
19.25
Boing
Pel·lícula: Doraemon y la gran aventura en la Antá
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
17.35
18.20
Energy
Mentes criminales
Més
Sèries
Durada: 45'
17.40
19.25
Neox
Pel·lícula: Alex Rider: Operación Stormbreaker
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
17.44
17.56
Clan TVE
Gormiti
Més
Infantils
Durada: 12'
17.45
19.55
Paramount Channel
Pel·lícula: La vida es bella
Més
Pel·lícules
Durada: 130'
17.50
19.30
Antena 3
Multicine: Deseo concedido
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
17.50
17.55
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 5'
17.55
19.55
Esport 3
Lliga Segona Divisió B
Més
Esports
Durada: 120'
17.55
20.00
Cuatro
UEFA Euro 2020
Més
Esports
Durada: 125'
17.55
18.00
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 5'
17.56
18.08
Clan TVE
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 12'
18.00
18.00
20.00
El Punt Avui TV
Handbol en joc
Més
Altres
Durada: 120'
18.00
20.00
Barça TV
Lliga Segona Divisió B
Més
Esports
Durada: 120'
18.00
18.45
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 45'
18.00
18.30
Canal + Liga
Previo LaLiga SmartBank
Més
Esports
Durada: 30'
18.08
18.14
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 6'
18.14
18.19
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
18.19
19.30
33
Oddbods
Més
Infantils
Durada: 71'
18.19
18.24
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
18.20
19.15
Energy
Mentes criminales
Més
Sèries
Durada: 55'
18.24
18.43
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
18.30
20.00
Teledeporte
Clasificación UEFA Euro 2020
Esports
Durada: 90'
18.30
20.30
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Més
Esports
Durada: 120'
18.30
19.00
Canal + Deportes
NFL Game Day
Esports
Durada: 30'
18.42
20.23
8tv
Pel·lícula: Rumbo a Java
Més
Pel·lícules
Durada: 101'
18.43
19.03
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 20'
18.45
19.35
La 2
Cazadores salvajes
Més
Documentals
Durada: 50'
18.45
19.40
Eurosport
Northern Ireland Open
Més
Esports
Durada: 55'
18.50
20.35
Disney Channel
Pel·lícula: Hotel Transilvania
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
19.00
20.25
La 1
Sesión de tarde: Bienvenida a Christmas
Més
Pel·lícules
Durada: 85'
19.03
20.02
#0
La Script en Movistar+
Altres
Durada: 59'
19.03
19.24
Clan TVE
100 Cosas que hacer antes de ir al instituto
Més
Sèries
Durada: 21'
19.10
20.00
TV3
Diada dels Minyons de Terrassa
Més
Altres
Durada: 50'
19.15
20.05
Energy
Mentes criminales
Més
Sèries
Durada: 50'
19.24
19.46
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
19.25
19.50
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
19.30
20.45
33
En Grizzy i els lèmmings
Més
Infantils
Durada: 75'
19.30
21.00
Antena 3
Multicine: Navidad bajo las estrellas
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
19.35
20.05
La 2
Diario de un nómada. Carreteras extremas
Més
Documentals
Durada: 30'
19.40
19.45
Eurosport
News
Esports
Durada: 5'
19.46
20.08
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
19.50
20.45
Boing
La isla del héroe
Altres
Durada: 55'
19.55
20.00
Esport 3
Especial Esport
Esports
Durada: 5'
20.00
20.00
21.00
TV3
Atrapa'm si pots
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.05
Esport 3
Especial Esport
Esports
Durada: 5'
20.00
20.55
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 55'
20.00
20.45
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 45'
20.00
20.45
Teledeporte
Hong Kong Open
Més
Esports
Durada: 45'
20.02
20.32
#0
Capítulo 0
Més
Sèries
Durada: 30'
20.05
20.40
La 2
De seda y hierro
Més
Altres
Durada: 35'
20.05
20.45
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 40'
20.08
20.30
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.25
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 35'
20.30
20.52
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.30
20.40
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 10'
20.40
20.50
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 10'
20.45
21.00
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
20.50
21.00
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 10'
×
Close